چطور از شیریک خرید کنم؟

ما روزانه کالاهای متنوعی را به شما معرفی خواهیم کرد، این کالاها با دو قیمت خرید یک نفره و خرید دونفره، به شما نمایش داده می شوند. شما با انتخاب یکی از روش های خرید می توانید کالای مورد نظر را خریداری کنید.


خرید تک نفره

در انتخاب خرید تک نفره شما با قیمتی بالاتر اما همچنان به صرفه‌تر از قیمت بازار و بدون نیاز به اشتراک‌گذاری با دیگران، خرید خود را نهایی و ثبت کرده و میتوانید در انتظار ارسال کالای خریداری شده خود باشید.

برای تهیه کالا به این روش به شیوه زیر عمل کنید:

کالای مورد نظر خود را انتخاب و بروی آن کلیک کنید.

روی گزینه خرید تک نفره کلیک کنید.

آدرس مورد نظرخود را انتخاب، ویرایش و یا آدرس جدید خود را ثبت کنید، دکمه تایید و ادامه را بزنید.

تعداد کالای موردنظر خود را ثبت کنید.

چنانچه کد تخفیف دارید وارد کنید و دکمه ثبت را بزنید.

در اینجا فاکتور کلی به شما نمایش داده می‌شود.

در مرحله بعد گزینه قوانین و مقررات را می پذیرم و قبول دارم، انتخاب کرده و بروی دکمه خرید کلیک کنید.

شما در این مرحله می توانید با انتخاب شارژ کیف پول و یا درگاه پرداخت اینترنتی بانک، خرید خود را تکمیل نمایید.


خرید دونفره

اما جادوی واقعی شیریک در زمان انتخاب روش خرید دونفره، شروع خواهد شد! در روش دوم و با انتخاب خرید دونفره، شما با قیمتی پایین‌تر و در واقع به قیمت عمده می توانید کالای مورد نظرتان را خریداری کنید. اما شرط آن پیدا کردن شریک برای خرید کالای مورد نظرتان است.

شما در این نوع از خرید، به 4 شیوه می توانید خرید خود را انجام دهید:

روش اول:

کالای مورد نظر خود را انتخاب و بروی آن کلیک کنید.

روی گزینه خرید دونفره کلیک کنید.

پس از انتخاب دکمه خرید دونفره، فرآیند خرید خود را از طریق شارژ کیف پول یا پرداخت مستقیم از درگاه بانکی، تکمیل نمایید و در پایان با انتخاب گزینه اشتراک‌گذاری، به وسیله یکی از اپلیکیشن‌های معرفی شده، می‌توانید لینک کالای انتخابی را با سایر دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید و منتظر قبول دعوت حداقل یکی از آن‌ها در بازه زمانیِ 24 ساعته و پیوستن به گروه تشکیل شده توسط شما، شده تا خریدتان نهایی شود. در این روش حداقل یکی از دوستان شما از طریق لینک ارسال شده میبایست خرید انجام دهد تا فرآیند خرید شما تکمیل شود.

در این مرحله وضعیت خرید شما تا پیوستن نفر دوم به گروهی که تشکیل داده اید، "در انتظار شیریک" نمایش داده میشود و نام کاربری شما به لیست افراد در انتظار شیریک صفحه محصول اضافه می‌شود.

کنسل شدن خرید شما تنها در این روش از خرید دو نفره، ممکن است رخ دهد.این اتفاق در زمانی خواهد افتاد که در بازه زمانی 24 ساعته، از طریق لینک اشتراک گذاری شده، نفر دوم به گروه شما نپیوندد و موجودی کوپن‌های شما نیز صفر بوده و اقدام به خرید کوپن نکرده باشید.

روش دوم:

کالای مورد نظر خود را انتخاب و بروی آن کلیک کنید.

روی گزینه خرید دونفره کلیک کنید.

پس از انتخاب دکمه خرید دونفره، فرآیند خرید خود را تکمیل نمایید و در پایان با انتخاب گزینه کوپن به جای اشتراک‌ گذاری و استفاده از یکی از کوپن های موجود خود، خریدتان را نهایی کنید.

در صورتی که موجودی کوپن شما صفر باشد، به صفحه خرید کوپن هدایت می‌شوید و پس از خرید کوپن می‌توانید خریدتان را نهایی کنید.

روش سوم:

کالای مورد نظر خود را انتخاب و بروی آن کلیک کنید.

روی گزینه خرید دونفره کلیک کنید.

چنانچه در این مرحله، کاربر دیگری اقدام به خرید دونفره کرده باشد، لیستی از ایشان نمایش داده خواهد شد که شما با استفاده ازکوپن های موجود خود می توانید به یکی از این افراد در حال انتظار بپیوندید و خرید دونفره خود و شخص انتخاب شده را نهایی کنید.

یکی از افراد در انتظار شیریک را انتخاب نمایید.

روی گزینه پیوستن کلیک کنید.

در این مرحله، خرید همراه ِ نفر دومِ انتخاب شده را تایید نمایید.

بروی دکمه خرید کلیک کنید، با کسر یک کوپن از موجودی کوپن‌های شما، خرید تکمیل خواهد شد.

در صورتی که موجودی کوپن شما صفر باشد، پس از عبور از این مرحله، میبایست ابتدا کوپن خریداری کرده، و سپس خریدتان را نهایی کنید.

با انتخاب این شیوه وضعیت خرید شما در فاکتور، "تکمیل شده" نمایش داده می شود.

روش چهارم:

آسان ترین روش خرید دونفره، مربوط به ورود شما از طریق لینک اشتراک ‌گذاری شده دوستان شماست. کافیست بروی لینک ارسال شده کلیک کرده و خریدتان را ثبت کنید. با این انتخاب، علاوه براشتراک در خرید دونفره با دوستانتان و نهایی کردن خرید آنها، کالای مورد نظر خود را نیز به قیمت عمده دریافت خواهید کرد.

افراد در انتظار شیریک

هر کاربر با انتخاب مسیر خرید دو نفره، در لیست "در انتظار شیریک" آن کالا قرار میگیرد، که این انتظار با پیوستن خریدار دیگر و یا پذیرفتن دعوت به خرید یکی از دوستان شما از طریق لینک ارسالی، به پایان خواهد رسید.

کوپن

اگر به هر دلیل موفق به اشتراک‌گذاری و یا یافتن شیریک برای خرید خود در روش خرید دونفره نشدید، نگران نباشید. ما برای شما یک سورپرایز ویژه داریم! با استفاده از کوپن‌هایی که در اختیارتان خواهیم گذاشت باز هم می توانید به قیمت دونفره و یا بهتر بگوییم قیمت عمده، کالای مورد نظرتان را خریداری کنید.

در بدو عضویت شما در شیریک تعداد 5 کوپن به شما هدیه داده می شود و در موجودی کوپن‌های شما قابل مشاهده است. شما با استفاده از این کوپن‌ها می‌توانید در زمانی که نیاز دارید، خریدتان را تکمیل کنید. پس از اتمام کوپن‌های موجود نیز به شما این امکان را داده ایم که در هر زمان بتوانید موجودی کوپن‌های خود را از طریق صفحه پروفایلتان، افزایش دهید.

در چه مواردی می‌توان از کوپن در روند خرید استفاده کرد؟

با انتخاب خرید دونفره تمایل دارید به یکی از گروه‌های از پیش تشکیل شده بپیوندید، در این مورد می‌توانید با پیوستن به یکی از افراد در انتظار شیریک و استفاده از یکی از کوپن‌های موجود خود، خرید دونفره‌ تان را تکمیل کنید.

شما می‌توانید بدون به اشتراک گذاشتن لینک خرید خود در روش خرید دونفره و یا پیوستن به افراد در انتظار شیریک نیز خرید خود را با استفاده از کوپن تکمیل کنید. در این مورد می توانید تمامی مراحل خرید را طی کرده و پس از پرداخت مبلغ، گزینه استفاده از کوپن را انتخاب نمایید.

شما از طریق خرید دونفره اقدام به خرید کالای مورد نظر خود کرده‌اید و می‌خواهید با اشتراک‌گذاری لینک کالای مورد نظر، به اتفاق یکی از دوستان خود خرید دونفره انجام دهید اما در پایان فرصت 24 ساعته هیچ یک از دوستان شما دعوتتان را برای این خرید پاسخ نداده، در این مورد چنانچه در موجودی شما کوپنی وجود داشته باشد، به صورت سیستمی از یکی از کوپن‌های شما استفاده و خریدتان تکمیل میشود.