راهنمای خرید

شیریک تلاش می کند ضمن همکاری نزدیک با تولیدکنندگان و واردکنندگان، با رویکردی متعهدانه نسبت به کاربران خود، بستری ایجاد کند که بهای تمام شده کالا در خرید تکی به قیمت عمده تمام شود.

"در شیریک شما برای اولین بار وارد بازار از تولید به مصرف واقعی در دنیای مجازی خواهید شد."

چطور از شیریک خرید کنم؟

هر کالا در قالب یک پیشنهاد 24 ساعته و با قیمت فروش عمده، روی سایت نمایش داده می شود. در این بازه زمانیِ 24 ساعته، می بایست حداقل تعداد کالای مشخص شده از طرف تامین کننده، به فروش برسد تا ارسال کالا به خریداران آغاز شود، به همین جهت شما می بایست پس از انتخاب کالایِ مورد نظر، لینک کالا را با دوستانِ خود به اشتراک بگذارید و در نتیجه آن حداقل یکی از دوستان شما از شیریک خرید انجام دهد تا فرآیند خرید شما تکمیل شود. اما اگر شما از طریق لینک به اشتراک گذاشته توسط یکی از دوستان خود وارد سایت شده و خرید انجام دهید دیگر الزامی در به اشتراک گذاشتن لینک کالا با دیگران ندارید. توجه داشته باشید چنانچه تعداد درخواست‌‌های خرید یک کالا به حدنصاب نرسد، خرید شما موفقیت آمیز نخواهد بود و وجه پرداخت شده به حساب شما بازپرداخت می شود. به همین علت سعی کنید با به اشتراک گذاری بیشتر لینک کالای خریداری شده، کمک کنید تا کالا زودتر به حد نصاب برسد.

کالای مورد نظر خود را انتخاب و بروی آن کلیک کنید.

روی گزینه خرید گروهی کلیک کنید.

کالای انتخابی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

کالای انتخابی خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید، حداقل یکی از دوستان شما می بایست از شیریک خرید انجام دهد تا فرآیند خرید شما تکمیل شود.

بر روی مشاهده آدرس کلیک کنید و آدرس کامل خود را جهت ارسال کالا وارد و تایید نمایید.

در مرحله بعد بر روی پرداخت کلیک کنید.

شما در این مرحله به درگاه پرداخت اینترنتی هدایت شده و خرید خود را با استفاده از یکی از کارت‌های بانکیِ عضو شتاب تکمیل نمایید.

برای پرداخت اینترنتی چند نکته را مدنظر داشته باشید:

1-شماره 16 رقمی کارت بانکی خود: این شماره روی کارت بانکی شما ثبت شده است.
2-رمز خرید اینترنتی(رمز دوم یا رمز پویا): این رمز را میتوانید با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود دریافت کنید.
3-کد CVV2: این کد امنیتی، یک عدد 3 یا 4رقمی ست که پشت تمام کارت های بانکی درج شده است.
4- تاریخ انقضا: این تاریخ روی کارت بانکی شما ثبت شده است(برخی از کارت ها تاریخ انقضا ندارند در این موارد، در قسمت ماه عدد12 و در قسمت سال عدد 99 را وارد کنید.)