در راستای نوآوری در تجربه خرید اینترنتی، مجموعه نیل گام ورنا با نام تجاری شیریک تلاش کرده با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و حرفه‌ای در جهت ایجاد یک ارزش بزرگ برای هموطنان عزیز گام بردارد. ما در شیریک ضمن همکاری نزدیک با تولیدکنندگان و واردکنندگان، با رویکردی متعهدانه نسبت به کاربران خود، بستری ایجاد کرده‌ ایم که بهای تمام شده کالا در خرید تکی به قیمت عمده تمام شود و به عنوان مرجع قیمت عمده کالا با حذف واسطه‌ها، با ارائه بهترین قیمتِ یک کالا، نیاز کاربران خود را مرتفع نماییم.

بهایی که کاربر در بازار برای خرید کالای پرداخت می کند، توسط واسطه‌ها تعیین و قیمت‌گذاری شده و از قیمت واقعی کالا، قطعاً بالاتر است. ما در شیریک این واسطه‌ها را حذف کرده و کالا را با قیمت واقعی و اولیه آن به شما عرضه خواهیم کرد. سعی ما بر آن است که ضمن در نظر گرفتن منافع تامین‌کنندگانِ اصلی بازار، با استفاده از همکاران با تجربه و پرتوان، به تعاملی مثبت جهت ارائه بهترین و پایین‌ترین قیمت‌ها به کاربران خود برسیم و با معرفی کالاهای مختلف از برندها و گروه‌های مختلف توزیع کنندگان اصلی کالا در ایران، مجموعه‌ای کامل از کالاهای مورد نیاز کاربران را گردآوری کنیم.

"در شیریک شما برای اولین بار وارد یک بازار از تولید به مصرف واقعی در دنیای مجازی خواهید شد."

در ادامه این هدف، ما شما را به بازار از تولید به مصرف آنلاین وارد خواهیم کرد و تجربه‌ای جدید و موفق از خرید را برایتان به ارمغان می آوریم که بی شک رضایت شما را در پی دارد و امیدواریم در این مسیر همراه همیشگی ما شوید.

قیمت قبل از تخفیف در شیریک در واقع قیمتی ‌ست که به دست واسطه ها برای یک کالا در بازار تعریف شده و قیمت پس از تخفیفِ یک کالا بهای واقعی آن است و تخفیفی که بر روی کالا قرار داده میشود، هدیه ما به شما به پاس انتخاب شریک خواهد بود.

بنابراین "شما در شیریک تخفیف نمی‌گیرید بلکه قیمت واقعی کالا را پرداخت می‌نمائید"

در شیریک انتخاب و همکاری با برترین تامین‌کنندگان کالای کشور، توجه به نیاز کاربران، ارائه بهترین قیمت‌ها در سطح بازار همراه با کیفیت مطلوب کالاها، رضایت کامل کاربران و در نهایت وجه تمایزی دیگر از ما که ارائه بهترین خدمات تحویل کالا در کمترین زمان ممکن است، در راس امور و اولویت اول و همیشگی ماست.