140,000
تومان خرید دونفره
موجودی : 6
196,000تومان خرید تک نفره

گیاه کاج مطبق

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
نظرات کاربران
0
نظرات خود را با ما در میان بگذارید
ثبت نظر
برای این محصول نظری ثبت نشده است

پامچال

3(2 رای)
مشاهده همه کالاهای این فروشنده

گیاه دراسینا کامپکت

62,000 تومان قیمت دونفره
4 موجودی

گیاه گندمی

38,000 تومان قیمت دونفره
1 موجودی

گیاه کروتون آکوبا

80,000 تومان قیمت دونفره
2 موجودی

گلدان سطلی فلزی

56,000 تومان قیمت دونفره
32 موجودی

گیاه کروتون پرتقالی

92,000 تومان قیمت دونفره
1 موجودی

گیاه سرخس

80,000 تومان قیمت دونفره
2 موجودی
توضیحات

کاج مطبق با اسم علمی Araucaria excelsa و نام انگلیسی nirfolk island pine از خانواده آراکرییاسه Araucariaceae نوعی کاج سوزنی همیشه سبز و بومی استرالیا است. کاج مطبق در آپارتمان به کندی رشد می کند اما در محیط طبیعی رشد آن زیاد است، چون به اکسیژن فراوان نیاز دارد و درجه حرارت بالا را تحمل نمی‌کند. 

نور: کاج مطبق را نزدیک پنجره نگهداری کنید. این گیاه به نور زیادی نیاز دارد و نگران تابش مستقیم آفتاب به برگهای آن نباشید.

دما: در تابستان تا ۴۰ درجه را تحمل می‌کند اما در زمستان تحمل یخبندان را ندارد در شمال کشور در فضای آزاد درون باغچه نیز کاشته میشود و اگر در زمستان های خیلی سرد برگهای آن بسته شود و از سوز در امان باشد هیچ مشکلی پیش نمی آید.

آبیاری: در تابستان هفته‌ای دو بار و در زمستان هر ۱۰ روز یکبار آبیاری کنید. خاک را همیشه مرطوب نگهدارید. روزی یکبار هم با آب پاش برگهای گیاه بویژه برگهای فوقانی آن را مرطوب کنید.
شیوه نگه داری

آبیاریدر تابستان هفته‌ای دو بار و در زمستان هر ۱۰ روز یکبار آبیاری کنید. خاک را همیشه مرطوب نگهدارید. روزی یکبار هم با آب پاش برگهای گیاه بویژه برگهای فوقانی آن را مرطوب کنید.
دمادر تابستان تا ۴۰ درجه را تحمل می‌کند اما در زمستان تحمل یخبندان را ندارد در شمال کشور در فضای آزاد درون باغچه نیز کاشته میشود و اگر در زمستان های خیلی سرد برگهای آن بسته شود و از سوز در امان باشد هیچ مشکلی پیش نمی آید.
نورکاج مطبق را نزدیک پنجره نگهداری کنید. این گیاه به نور زیادی نیاز دارد و نگران تابش مستقیم آفتاب به برگهای آن نباشید.