نظرات کاربران
0
نظرات خود را با ما در میان بگذارید
ثبت نظر
برای این محصول نظری ثبت نشده است

پامچال

3.8(5 رای)
مشاهده همه کالاهای این فروشنده

نخل شامادورا

78,500 تومان قیمت دونفره
12 موجودی

گیاه زاموفیلیا

125,500 تومان قیمت دونفره
6 موجودی

گیاه دراسنا کامپکت

55,300 تومان قیمت دونفره
2 موجودی

گیاه گندمی

26,050 تومان قیمت دونفره
3 موجودی

شفلرا یا گیاه چتری

67,000 تومان قیمت دونفره
9 موجودی

گیاه کروتون پرتقالی

96,250 تومان قیمت دونفره
3 موجودی
توضیحات

گیاه سانسوریا پاکوتاه سبز، دارای برگ های نوک تیز، محکم و چرمی است و زیبایی خیره کننده ای دارد که میتواند جلوه ای دوست داشتنی و دلنشین به خانه یا محل کار شما بدهد. به خصوص این که انواع سانسوریا می‌توانند در محیط‌های عاری از نور خورشید و تنها با نور مصنوعی نیز به رشد خود ادامه دهند

آبیاری: سانسوریا از گیاهان مقاوم به کم آبی است و نیاز آبی کمی دارد. بهترین زمان برای آبیاری این گل هنگامی است که در فاصله بین دو آبیاری خاک گلدان خشک شده باشد. به طور معمول در فصل تابستان هفته‌ای یکبار آبیاری و در فصل زمستان هر دو تا سه هفته یکبار آبیاری برای گیاه مناسب است، همچنین توجه داشته باشید، از تجمع آب در هنگام آبیاری باید خودداری شود.

نور: سانسوریا پاکوتاه به نور غیر مستقیم خورشید نیاز دارد. قرار گرفتن گیاه در برابر نور مستقیم خورشید باعث سوختگی برگ‌ها و از بین رفتن گیاه خواهد شد. البته گونه ای ابلق این گیاه به نور بیشتری نیاز دارند. 

رطوبت: انواع سانسوریا به رطوبت محیط چندان حساس نیستند و رطوبت معمولی هوا برای آن‌ها کافیست. از قرار دادن گیاه در اطراف دستگاه بخور سرد یا پاشیدن آب روی برگ‌های گیاه خودداری کنید.

مشخصات کلی

در اندازه هایکوچک/متوسط/بزرگ
نوعآپارتمانی

سایر مشخصات

آبیاریدر فاصله بین دو آبیاری خاک گلدان خشک شده باشد. در فصل تابستان هفته‌ای یکبار آبیاری و در فصل زمستان هر دو تا سه هفته یکبار آبیاری برای گیاه مناسب است، همچنین توجه داشته باشید، از تجمع آب در هنگام آبیاری باید خودداری شود.
نورغیرمستقیم
رطوبترطوبت معمولی هوا